Гарантійне обслуговування

  Компанія PROMSTO здійснює сервісне обслуговування власної продукції, у тому числі виготовленої на індивідуальне замовлення. У числі нашого персоналу трудяться співробітники, готові оперативно відреагувати на труднощі, що виникають у рамках гарантійного обслуговування. 

   Завдяки контролю якості на кожному етапі виготовлення нашої продукції ми впевнені у високій якості готових виробів. Серед факторів, які гарантують високий рівень якості продукції, виробленої компанією PROMSTO, є: 

      • використання високоякісних вихідних матеріалів для виробництва алюмінієвих та скляних систем; 
      • використання сучасного обладнання та інструментів; 
      • багаторічний досвід наших працівників; 
      • регулярне підвищення кваліфікації та навчання персоналу PROMSTO.        Вся продукція, що купується у компанії PROMSTO: 

         • виконана на високому рівні; 
         • відповідає регламентованим стандартам; 
         • має сертифікаційні документи, що підтверджують якість виробів. 

          На нашу продукцію поширюється тривала гарантія, яка дозволяє клієнтам користуватися нашими виробами довго та з впевненістю у якісному вирішенні труднощів, які можуть виникнути у процесі експлуатації. 

           Конкретні умови для здійснення гарантійного супроводу обговорюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Підсумкові умови сервісного обслуговування безпосередньо залежатимуть від вироблюваних і встановлюваних алюмінієвих та скляних конструкцій.             У рамках гарантійного обслуговування ми власним коштом усуваємо будь-які несправності і, при необхідності, здійснюємо заміну несправних елементів. Усі сервісні роботи виконуються висококваліфікованими співробітниками PROMSTO в короткий період після звернення клієнта. 

             Досвідчений персонал сервісної служби проходить регулярне навчання з підвищення кваліфікації, а в своїй роботі використовує професійне обладнання, що дозволяє швидко і якісно вирішувати всі проблеми, що виникають. 

              При виникненні питань, пов'язаних із сервісним обслуговуванням, зв'яжіться з нами і ми докладемо всіх зусиль для швидкого вирішення труднощів. Ви залишитеся задоволені нашим сервісом і продовжите на ваше задоволення користуватися продукцією, що виробляється нашим підприємством.