Контроль якості

  Висока якість готової продукції компанії PROMSTO забезпечується за рахунок постійного контролю за виробництвом та перевіркою конструкцій на кожному етапі їх створення. 

   Недоліки конструкцій, що виготовляються, виключаються завдяки ретельній перевірці виробів протягом усіх виробничих процедур. До цього зокрема відноситься:  

     • перевірка якості сировини від постачальників;  
     • контроль виробничих робіт; 
     • випробування готової продукції. 

      Операції з тестування відбуваються у спеціальних лабораторіях нашого підприємства та виконуються висококваліфікованими спеціалістами PROMSTO.        Відмінна якість виробів, на яких використовується лакофарбове покриття, забезпечується перевіркою на стійкість до зовнішніх негативних дій. Завдяки спеціальним приладам наші фахівці досягають того, щоб колір виробів був однорідним та відповідав наявному еталону. Тривалість експлуатації нашої продукції гарантується за рахунок попередніх тестів на міцність. 

        Відмінна якість готової продукції нашого підприємства забезпечується за рахунок:  

           • високого ступеня авторизації виробництва;  
           • використання професійного зарубіжного обладнання;  
           • досвіду та професіоналізму персоналу PROMSTO. 

            До наших клієнтів готові вироби доходять лише після того, як вони пройдуть низку з десятків різних перевірок, які гарантують: 

              • високу якість;  
              • відмінну надійність;  
              • відповідність встановленим ГОСТам.                Додатковою послугою від PROMSTO є контроль якості робіт сторонніх організацій. Цей процес ми ведемо із самого початку — із складання проектної документації. Далі наші фахівці стежать за: виробництвом виробів, їх збиранням та фарбуванням. Кінцевим етапом є контроль над проведенням монтажних робіт. 

                Якщо у проекті чи збиранні є помилки або порушення, то ви про це дізнаєтеся і зможете обґрунтовано відмовитися від замовлення з дефектами. При монтажі конструкцій вам не доведеться самостійно стежити за перебігом робіт та покладатися на порядність виконавців. Це за вас зробимо ми. Наші спеціалісти підпишуть акт приймання-здачі робіт тільки в тому випадку, якщо впевняться у їх якості та відповідності необхідним нормам. 

                 Чудова якість робіт та самої продукції PROMSTO здійснюється для задоволення бажань наших клієнтів. Станьте одним з них, подавши заявку на нашому сайті, і ви не розчаруєтеся.