Проектування

  Важлива частина команди професіоналів PROMSTO  це сертифіковані проектувальники фасадних систем, які здатні втілити в життя найсміливіші ідеї наших клієнтів. 

   Наші досвідчені фахівці з багатим досвідом та високою кваліфікацією реалізують складні архітектурні проекти, які: 

     • відповідають усім державним нормам та стандартам; 
     • довго та надійно служать своїм господарям; 
     • повністю задовольняють вишукані запити наших клієнтів.      У результаті вмілу працю проектувальників компанії PROMSTO втілюють у життя наші виробничі співробітники, а фахівці з монтажу роблять свою справу та закривають потреби та побажання наших шановних клієнтів. Створені алюмінієві та скляні конструкції та вироби високої якості збережуть тепло та енергію в приміщенні, а своєю вишуканістю та досконалістю будуть тішити око своїх господарів. 

      Важливим фактором є й те, що при розробці проектної документації наші фахівці прагнуть підібрати такі матеріали, які влаштують клієнтів не лише за якістю, а й за ціною. Добросовісна праця проектного відділу компанії PROMSTO дозволить вирішити такі завдання, які ставлять перед собою наші клієнти:  

        • спроектувати бажану конструкцію; 
        • зберегти всі необхідні властивості алюмінієвих та скляних конструкцій; 
        • максимально зберегти кошти. 

         Для успішного досягнення поставлених замовником завдань наші проектувальники готові залишити своє затишне робоче місце та вирушити на місце майбутнього монтажу сконструйованих систем. Якщо така необхідність існує, наші співробітники проектного відділу особисто відвідають об'єкт і уточнять важливі нюанси, які важливі при створенні ексклюзивних виробів. Такий підхід дозволяє уникнути неточностей та помилок.           Працівники проектного відділу компанії PROMSTO проводять розрахунки для виробів: 

            • будь-якої величини; 
            • будь-якої складності; 
            • будь-якого дизайну. 

             У результаті клієнт отримує готову конструкторську документацію, зокрема виконавчі технічні матеріали. Все це дозволяє створювати вироби мрії, які довгі роки будуть служити своїм господарям. 

              Успіх проектувальників PROMSTO багато в чому пояснюється нашою щільною співпрацею із зарубіжними партнерами та застосуванням їх сучасних підходів та рішень для створення проектів. Замовте свій проект і переконайтеся в цьому самі!